Angajații din benzinării vor purta sacouri. Nu poți servi ceva așa scump în salopetă.
Home/Pastila zilei/Începeți ziua cu o pastilă…de zâmbet! Începeți ziua cu o pastilă…de zâmbet! Ziar SMo oră în urmă0 42 Sub un minut de citit Facebook Twitter LinkedIn Tumblr Pinterest Reddit Pocket WhatsApp Telegram Angajații din benzinării vor purta sacouri. Nu poți servi ceva așa scump în salopetă. Ziar SMo oră în urmă0 42 Sub un minut de citit Facebook Twitter LinkedIn Tumblr Pinterest Reddit Pocket WhatsApp Telegram Share Facebook Twitter LinkedIn Tumblr Pinterest Reddit Share via Email Print