M-am uitat în oglindă.. nu tu burtă, nu tu riduri, nu tu păr alb.. E bun vinul ăsta, îmi mai cumpăr.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button