Home/Pastila zilei/M-am uitat în oglindă.. nu tu burtă, nu tu riduri, nu tu păr alb.. E bun vinul ăsta, îmi mai cumpăr. M-am uitat în oglindă.. nu tu burtă, nu tu riduri, nu tu păr alb.. E bun vinul ăsta, îmi mai cumpăr. Ziar SMdecembrie 9, 20230 330 Sub un minut de citit Facebook Twitter LinkedIn Tumblr Pinterest Reddit Pocket WhatsApp Telegram Ziar SMdecembrie 9, 20230 330 Sub un minut de citit Facebook Twitter LinkedIn Tumblr Pinterest Reddit Pocket WhatsApp Telegram Share Facebook Twitter LinkedIn Tumblr Pinterest Reddit Share via Email Print